Olle Krantz oljemålning

231218

KRANTZ, Olle (1906-1999): "Begravning till blommornas dag", signerad och daterad a tergo Olle Krantz-1985, olja på duk, 66x75 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Olle Krantz oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1157812
2014-02-24 21:04:35

2014-02-24 kl 22:21
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.