Theo Tobiasse portfölj

231217

TOBIASSE, Theo (född 1927): "les Amants de Venise", signerade Theo Tobiasse 31/150, komplett portfölj med 4 färglitografier, bladstorlek 45x56 cm
Edition Vision Nouvelle 1975

Kundcenter

Theo Tobiasse portfölj

Budhistorik (6 bud)
1157289
6 600
1157274
6 000
1157193
5 400
1152123
4 600
1151407
3 200

Slutpris SEK:
6 600
637 EUR, 723 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.