Albert Theodor Gellerstedt akvarell

231216

GELLERSTEDT, Albert Theodor (1836-1914): Barn med kälke, monogramsignerad och daterad ATG -66, akvarell, 20x14 cm

Konst, Måleri

Monter 21

Budhistorik (7 bud)
1159215
1159131
1 300
1159126
1159124
900
1158025

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.