Peter Dahl färglitografi

231215

DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad 87/1500, färglitografi, bladmått 64x91 cm

Rum 1

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (15 bud)
1156810
1 600
1156676
1155949
1 400
1151256
1 300
1149248

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.