Kerstin Johansson

231214

JOHANSSON, Kerstin (samtida): Slättlandskap, signerad och daterad 85, olja på duk, 60x73 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Kerstin Johansson

Budhistorik (3 bud)

1155878
1152197
1147460

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.