Albert Theodor Gellerstedt akvarell

231212

GELLERSTEDT, Albert Theodor (1836-1914): Parkmotiv med figur, monogramsignerad och daterad ATG 18/10-85, akvarell, 12x10 cm

Konst, Måleri

Monter 21

Budhistorik (13 bud)
1158774
3 800
1157766
3 600
1158772
3 400
1157766
3 200
1158740

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.