Olle Krantz oljemålning

231210

KRANTZ, Olle (1906-1999): "Väntar på villebrådet med pipan i hand och i munnen", signerad och daterad atero Olle Krantz-1989, olja på duk, 86x75 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Olle Krantz oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1157521
850
1154748
1157495
750
1154748
700
1157493
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.