Spegel rokokostil

231207

SPEGEL, 1900-talets slut, rokokostil, förgylld, 69x36 cm

Speglar

Rum 6

Spegel rokokostil
Budhistorik (11 bud)
1158666
1158433
750
1158384
700
1158118
650
1157839
600

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.