Marianne Kanter oljemålning

231206

KANTER, Marianne (född 1944); Flicka i näckrosdamm, monogramsignerad MK, daterad 2011-2012, olja på duk, 75x74 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Marianne Kanter oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1157179
950
1157178
750
1157176
700
1157175
650
1157174
600

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.