Marianne Kanter oljemålning

231204

KANTER, Marianne (född 1944);Rädd hare, monogramsignerad MK, olja på duk, 55x62 cm

Dukskada

Konst, Måleri

Fack 13

Marianne Kanter oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1157719
1156854
650
1153049
600
1153048
500
1147784
450

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.