Porslinsfat

231202

FAT, 1 par, porslin, Japan, 1800-tal, diameter 30 cm

tillverkningsdefekter, krackeleringar

Orientaliskt, Porslin

Monter 22

Porslinsfat

Budhistorik (14 bud)
1159056
1 800
1158789
1 700
1159055
1 600
1158789
1158232
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.