Böcker och häften om konst och konsthantverk

231201

BÖCKER, HÄFTEN, ca 25 volymer, huvudsakligen konst och konsthantverk samt möbler, bl a "Svenska möbler 1890-1990" och "Danska möbler före 1848"

Slitage och skador

Böcker/Kartor

Visas på begäran

Budhistorik (23 bud)
1158864
1 700
1158877
1 600
1158864
1158872
1 400
1158864
1 300

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.