Böcker och häften om mattor textilier och tapeter

231190

BÖCKER och HÄFTEN, (28), huvudsakligen mattor textilier och tapeter, bla "Svenska textilier", mm

Slitage och skador

Böcker/Kartor

Visas på begäran

Budhistorik (7 bud)
1157321
1 300
1157180
1157180
1156706
1156706

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.