Osvald Sirén Kinas trädgårdar

231182

SIRÉN, OSVALD. (2). Kinas trädgårdar och vad de betytt för 1700-talets Europa. I-II. Stockholm 1948-50, halvfranska band
4:o. Kolorerade planscher o.a. ill.

Smärre slitage

Böcker/Kartor

Rum 1

Osvald Sirén Kinas trädgårdar
Budhistorik (20 bud)
1148642
1 700
1152804
1 700
1148642
1 600
1152724
1148642

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.