Konrad askim Ekdahl oljemålning

231170

EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910 - 2002): Motiv från Bohuslän, signerad och daterad K Ekdahl, olja på duk uppklistrad på pannå, 40x61 cm

Konst, Måleri

Fack 10

Budhistorik (1 bud)

1153194
2014-02-21 19:10:09

2014-02-24 kl 19:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.