Snedklaffsekretär rokokostil

231167

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd 100, 85x42 cm

Nyckel saknas, fanérskador

Rum 8

Snedklaffsekretär rokokostil

Budhistorik (7 bud)
1158453
600
1155844
550
1154866
500
1155355
450
1154866

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.