Serveringsvagn England

231163

SERVERINGSVAGN, 1950/60-tal, England, "Kaymet", gulmetall, avtagbar överdel i form av bricka, höjd 81, 74x37 cm

Brukslitage

Rum 3

Serveringsvagn England

Budhistorik (10 bud)
1159099
850
1158770
1159098
750
1158770
700
1158806
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.