Taburetter Karl Johan

231159

TABURETTER, 1 par, Karl Johan, 1800-tal, fanérade i mahogny, stoppade sitsar

Slitage

Rum 5

Taburetter Karl Johan

Budhistorik (20 bud)
1157408
1 300
1157429
1157408
1157426
1157408
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.