Staffan Hallström oljemålning

231158

HALLSTRÖM, Staffan (1914-1976): Vinter - Särö, monogramsignerad, olja på duk, 33 x 46 cm
UTSTÄLLD: Separatutställning, Vallins Konsthall, Örebro 1955

Konst, Måleri

Rum 14

Staffan Hallström oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1159199
1158823
2 400
1157553
1156981
1149927

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.