Ryska stolar

231156

STOLAR, 4 st, ryska, S:t Petersburg, empire, fanérade i mahogny

Lagningar, fanérskador

Rum 14

Ryska stolar

Budhistorik (5 bud)
1153946
1153940
1153939
1149743
1146925

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.