Byrå 1800-tal

231137

BYRÅ, 1800-talets slut, gustaviansk stil, 3-lådig, fanér i valnöt, benasvlut samt beslag i mässing, höjd 90, 100x50 cm

Delvis omarbetad/ ifyllda nyckelhål, senare beslag, smärre fanérbortfall, nyckel saknas, smärre slitage

Rum 5

Byrå 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

1155643
1 700
1155847
1 600
1155643
1153635

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.