Curt Clemens oljemålning

231134

CLEMENS, Curt (1911-1947): Torgdamer, Tallinn, signerad och daterad Curt Clemens Tallin 1939, olja, duk på pannå, ca 42,5x57 cm

Spår efter tidigare ramning

Konst, Måleri

Rum 6

Curt Clemens oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1156340
1 400
1156348
1 300
1156340
1156050
1156050

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.