Gottfrid Kallstenius oljemålning

231125

KALLSTENIUS, Gottfrid (1861-1943): Kvällsdopp, signerad och daterad G Kallstenius -96, olja, duk på pannå, ca 25,5x53,5 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (13 bud)
1155273
1155272
1 600
1155200
1154722
950
1153624
900

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.