Lasse Johnson

231122

JOHNSON, Lasse (1899-1992): Hamnen, San Torini, signerad och daterad Lasse Johnson 1935, olja på pannå, ca 46x55 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Lasse Johnson

Budhistorik (2 bud)

1156310
1156046

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.