Gideon Börje oljemålning

231119

BÖRJE, Gideon (1891-1965): Fjällmotiv med renar, signerad G. Börje, olja på duk, ca65x92 cm

Konst

Rum 6

Gideon Börje oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1156250
2 400
1156194
1156249
1156194
1 900
1156248
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.