P A Persson oljemålning

231117

PERSSON, Peter Adolf (1862-1914): Vid strandkanten, signerad PA Persson, olja på duk, ca 37x46,5 cm

Konst, Måleri

Rum 8

P A Persson oljemålning

Budhistorik (20 bud)
1156066
3 400
1156003
3 200
1156003
1155973
2 800
1155973
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.