Inge Schiöler pastell

231112

SCHIÖLER, Inge (1908-1971): Träd, stämpelsignerad Inge Schiöler, pastell, ca 25x34 cm
Proveniens: Svensk-Franska Konstgalleriet 1938, Göteborgs Konsthall 1940

Konst, Måleri

Rum 11

Inge Schiöler pastell

Budhistorik (12 bud)
1156178
2 600
1156176
2 400
1156173
1156005
1 700
1155196
1 600

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.