Marinmålning

231099

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fiskebåtar Lysekil, signerad och daterad B. Peterzén 1975, olja på duk, 90x120 cm

Konst, Måleri, Nautica/Technica

Rum 5

Marinmålning

Budhistorik (27 bud)
1155605
1151628
1152480
1 900
1151628
1 800
1152479
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.