Skrivbord med hurtasar Italien

231092

SKRIVBORD med 2 lösa hutsar på hjul, Italien, (troligen Unifor), vit laminat, bordets höjd 76, 175x75 cm. nyckar till hurtsarna finn att avhämta på utlämningen.
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

skador

Rum 7

Budhistorik (9 bud)
1156187
2 400
1155520
1156186
1155520
1 900
1156183
1 800

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.