Pall Axel Larsson

231074

PALL, Axel Larsson, stomme i bonad björk, sits i flätad sadeljord, höjd ca 43 cm,
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage

Möbler, Design

Rum 8

Pall Axel Larsson

Budhistorik (9 bud)
1155517
700
1150895
650
1152387
650
1150895
550
1152386
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.