Stolar i ek

231064

STOLAR, 5 st, Offecct Interiör AB, ek, läderklädd sits
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage

Rum 5

Stolar i ek

Budhistorik (18 bud)
1159156
4 400
1159026
4 200
1159155
1159026
2 800
1159154
2 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.