Hurts Italiensk

231063

HURTS, plast, Stile, Italien, 1900-talets andra hälft, märkt "STILE Neolt Italy", på hjul.
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage, märken

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att uthämta i utlämningsdisken

Design, Möbler

Rum 3

Hurts Italiensk

Budhistorik (20 bud)
1156474
1 900
1156357
1 800
1156473
1 800
1156357
1 700
1154943
1 600

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.