Bord

231061

BORD, rektangulär skiva i ek, underrede i gjutjärn, höjd 73, 140x70 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage

Rum 12

Bord

Budhistorik (39 bud)
1159637
7 400
1159636
7 200
1159633
7 000
1159631
6 800
1159628
6 600

Slutpris SEK:
7 400
714 EUR, 811 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.