Bord

231060

BORD, rektangulär skiva i ek, underrede i gjutjärn, höjd 73, 140x70 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage

Rum 12

Bord

Budhistorik (31 bud)
1159290
6 000
1159283
5 800
1159243
5 600
1159037
5 400
1159242
5 200

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.