Cafébord

231059

BORD, kvadratisk skiva i ek, underrede i gjutjärn, höjd 73, 70x70 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage

Rum 12

Cafébord

Budhistorik (18 bud)
1159936
1159934
2 800
1158574
2 600
1159933
2 600
1158574
2 400

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.