Leksandsstolar

231055

STOLAR, 3 st, 1900-talets andra hälft, s.k. Leksandsstolar, orangelakerade, brännmärkta Leksandsstolen
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Bruksslitage, en med skada

Rum 10

Leksandsstolar

Budhistorik (16 bud)
1156438
1 600
1150568
1151103
1150568
1151102

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.