Anders Zorn etsning

231054

ZORN, Anders (1860-1920): Dans i Gopsmor, 1906, signerad Zorn, etsning, 30x20 cm
Litteratur: ZG 197, H&H 205

Rum 14

Anders Zorn etsning

Budhistorik (4 bud)

1158621
1158620
2 800
1156053
1 800
1151838

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.