Karmstolar Safari

231045

KARMSTOLAR, 1 par, "Safari", Lindau & Lindecrantz, förkromad stomme, sits och ryggstöd i svart canvas
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Skador

Design, Möbler

Rum 5

Karmstolar Safari

Budhistorik (21 bud)
1155521
1 600
1155704
1 600
1155521
1 400
1152394
1 300
1153621

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.