Bänk Nationalmuseum

231044

BÄNK, 1900-talets andra hälft, gråmålad, höjd 39, 150x36 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Skador

Rum 10

Bänk Nationalmuseum

Budhistorik (23 bud)
1156312
1156303
3 800
1156243
3 600
1156234
3 400
1156133
3 200

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.