Bänk från Nationalmuseum

231043

BÄNK, 1900-talets andra hälft, bemålad i rosa, höjd 39, 150x36 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage

Rum 7

Bänk från Nationalmuseum

Budhistorik (16 bud)
1155788
2 400
1155422
1155787
1155422
1155516
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.