Fiol

231037

FIOL, 1800-tal, invändigt med etikett "reparerad och omarbetad /.../ Linköping 1889, halslängd ca 23, totallängd ca 58,5 cm

Halsavslut med äldre mindre lagning, smärre slitage, en stämskruv mfl delar saknas

Diverse

Monter 22

Fiol

Budhistorik (1 bud)

1152353
2014-02-21 00:59:50

2014-02-25 kl 14:16
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.