Svante Kede oljemålning

231027

KEDE, Svante (1877-1955): Sydländsk druvplockare, sign Svante Kede, olja på duk, 58x46 cm

Smärre ytskador

Konst, Måleri

Rum 8

Svante Kede oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1155519
2014-02-23 10:48:42

2014-02-23 kl 19:57
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.