Leif Johansson olja

231017

JOHANSSON, Leif (född 1950): Abstrakt landskap, signerad Leif Johansson, olja på duk, 120x80 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Leif Johansson olja

Budhistorik (17 bud)
1156038
3 400
1156034
3 200
1156024
1156022
2 800
1152091
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.