Lisa Larson "Moses"

231008

FIGURIN, "Moses", i form av en katt, Lisa Larson, Gustavsberg, signerad och daterad Lisa L. K-Studion Gustavsberg Sweden, höjd 15, längd 31 cm

Keramik/Porslin

Monter 18

Lisa Larson

Budhistorik (11 bud)
1149518
2 400
1148193
1149516
1148193
1 700
1148865
1 600

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.