Stolar i ek

230997

STOLAR, 8 st, Offecct Interiör AB, ek, läderklädd sits
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Skador, lagningar

Rum 11

Stolar i ek

Budhistorik (7 bud)
1158622
4 200
1156220
1156220
1158553
2 800
1156220

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.