Stolar i ek

230996

STOLAR, 8 st, Offecct Interiör AB, ek, läderklädd sits
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Skador, lagningar

Rum 6

Stolar i ek

Budhistorik (22 bud)
1159022
6 200
1156515
6 000
1156515
5 800
1159020
5 600
1156515
4 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.