Mosse Stoopendaal oljemålning

230988

STOOPENDAAL, Mosse (1901-1948): Ekorrar, signerad och daterad Mosse Stoopendaal 1921, olja på duk, 54x37 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Mosse Stoopendaal oljemålning

Budhistorik (36 bud)
1156445
6 000
1156472
5 800
1156445
5 600
1156457
5 400
1156445
5 200

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.