Sekretär Louis XV-stil

230986

SNEDKLAFFSEKRETÄR, Louis XV-stil, 1900-talets början, fanerad i bl a valnöt, beslag i mässing, höjd 105, 84x58 cm

Nycklar saknas, smärre slitage

Rum 8

Sekretär Louis XV-stil

Budhistorik (11 bud)
1155972
1151918
2 800
1149666
2 600
1151917
2 600
1149666
2 400

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.