Joakim Allgulander färglitografi

230984

ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Explorers", signerad Joakim Allgulander, 72/230, färglitografi, 45x74 cm

Rum 1

Budhistorik (21 bud)
1156466
1156471
1156466
1 900
1156461
1 800
1156450
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.