Taklampa

230973

TAKLAMPA, Fagerhults Belysning, blågråtonad plast, diameter 44 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 3

Taklampa

Budhistorik (15 bud)
1156318
950
1156316
900
1156302
850
1156315
850
1156302

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.